Księga podziękowań

Księga podziękowań czcicieli św. Rity. Chwała Panu za doznane łaski!

Dodaj świadectwo


Doznałeś wstawiennictwa św. Rity? Pragniesz jej podziękować? Kliknij, by wpisać swoje podziękowanie lub świadectwo do księgi. Nie zatrzymuj łaski tylko dla siebie!

ImięPodziękowanie
JoannaDziękuję Ci, św. Rito, za wszystkie łaski, które dzięki Tobie otrzymałam.
Annadziękuję za opiekę nad moją wnusią Mają i pomoc w jej wyleczeniu i dochodzeniu do pełnego zdrowia, a także za opiekę nad moją rodziną
RenataDziękuję Ci św. Rito za twoją opiekę i proszę Cię nadal o pomoc w sprawach finansowych. Św. Rito, módl się za nami
MariaŚw. Rito dziękuję Ci bardzo za opiekę. Nie umiem napisać jak mi pomogłaś. Proszę Cię miej mnie i moją rodzinę dalej w opiece. Bóg zapłać
TeresaŚw. Rito, dziękuję serdecznie za wszelką pomoc i łaski jakie ciągle otrzymuję, szczególnie za poprawę zdrowia u mojego wnuczka, tak gorąco prosiłam o modlitwę i wstawiennictwo i jest dużo lepiej, czuję to że opiekujesz się mną i pomagasz rozwiązywać mi trudne sprawy. Dzięki Tobie dostaje ciągle nowe siły i dzięki temu mogę pomagać chorym i samotnym.
JustynaŚw. Rito zacytuję słowa mojej poprzedniczki Joli. Dziękuję za pośrednictwo i wstawiennictwo za mnie, bo ja nie umiem się modlić. Wierzę, że za Twoim pośrednictwem wyproszę TĄ łaskę, o którą proszę. Jeszcze raz z całego serca dziękuję za Twoje wstawiennictwo i cierpliwość.
JoannaDziękuję Ci św. Rito za wstawiennictwo w modlitwie o odnalezienie portfela z pieniędzmi.. Pieniądze nie były moje, musiałabym długo pracować, aby je zwrócić do pracy. A tu, po prostu ksiądz znalazł portfel, i przyniósł mi go do domu, zanim tam wróciłam. Dziękuję, za troskę o moje dzieci, bo one wtedy ponosiłyby skutki tej zguby także.
MiraPoznałam św. Ritę kilka lat temu przez czasopismo List. Dwukrotnie odwiedziłam Kościół w Krakowie z przepiękną rzeźbą św. Rity. Często proszę o łaski i ich doświadczam. Teraz też bardzo potrzebuję orędownictwa św. Rity. Dziękując za dotychczasowe dary, ufam gorąco, że św. Rita mi pomoże. Bogu najwyższemu niech będą dzięki, za to, że dał nam tę cudowną świętą!
JolaŚw. Rito. Pragnę w tym miejscu podziękować Ci za pośrednictwo między mną a Panem. Sama nie umiem się modlić i jestem tego świadoma. Dziękuję Ci za wstawiennictwo i Pana w intencjach o które prosiłam i wciąż proszę. Kiedy dowiedziałam się że jestem chora na raka w pierwszej chwili załamałam się. I to Ty Św. Rito pomogłaś mi w tych ciężkich chwilach. Zawsze kiedy tylko modliłam się do Ciebie czułam siłę i ciepło płynące "z góry". Wróciłam do pracy. Na razie jest dobrze. Dlatego proszę Ciebie Św. Rito o dalsze wstawiennictwo u Boga za mną a Ciebie Panie o wysłuchanie mojej ukochanej patronki.
BożenaŚw. Rito dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną.. za szczęśliwy poród mojej synowej.... za zdrowie matki i dziecka.. i proszę nadal się nami opiekuj...
KamilDziękuję za wysłuchanie i uwolnienie z toksycznej miłości. Proszę o prawdziwą miłość.
MarekŚwięta Rito, dziękujemy za otrzymane łaski dla naszej rodziny, a zwłaszcza dla Małgorzaty.
AgnieszkaŚw. Rito, dobrze, że jesteś... zawsze. Dziękuję za wszystkie wysłuchane prośby i za tą pewność, że zawsze jesteś i będziesz i mnie wysłuchasz. Dziękuję.
MariolaŚwięta Rito, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Dziękuję za opiekę nad moją rodziną. Święta Rito prosiłam Cię o zdrowie dla Pawła i wiem, że dzięki Twojej pomocy wyszedł ze szpitala i wyniki bardzo się poprawiły. Dziękuję za to, że mogłam pogodzić się ze swoją mamą – to był chyba cud. Dziękuję za kupione mieszkanie, za remont jaki robimy. Święta Rito ciągle Cię o coś prosiłam i proszę a Ty nigdy nie odwróciłaś się ode mnie. Przepraszam Cię, ale to ja nie dotrzymywałam czasami obietnic danych Tobie – wstyd mi za to. Przepraszam. Dziękuję jeszcze raz za wszystko, za każdy dzień życia mojego i mojej rodziny. Dziękuję Panie Boże, dziękuję Mateńko.
JolaPragnę podziękować z całego serca św. Ricie za wysłuchanie mojej modlitwy a modliłam się w intencji daru macierzyństwa dla syna i synowej. I tu chciałam się podzielić nowiną, że zostanę wkrótce babcią. Módlcie się proszę św. Rita na pewno was wysłucha!
AgnieszkaOdkąd należę do Róży Różańcowej, której patronką jest Św. Rita doświadczam ciągle jej pomocy. Dziś rano otrzymałam wiadomość z Sądu Metropolitalnego, że moja sprawa o stwierdzenie nieważności małżeństwa jest zakończona pozytywnie dla mnie. Św. Rito dziękuję Ci za opiekę nad całą moją rodziną.
MałgorzataŚwięta Rito, dziękuję Ci za wstawiennictwo w intencji nastania zgody i przebaczenia między rodzeństwem Jurkiem i Basią gdzie pojawiają się już pierwsze przełamania tej sytuacji. Proszę wypraszaj wciąż dla nich tę łaskę aby zupełnie sobie wybaczyli
MałgorzataŚw. Rito, dziękuję za kolejną wysłuchaną prośbę - córka przed Świętami Bożego Narodzenia po paru latach przystąpiła do Sakramentu Pokuty. Nieustannie proszę jednak o dalszą opiekę nad nią. Bogu niech będą dzięki.
BarbaraDziękuję Ci Św. Rito za wstawiennictwo w sprawie mojego syna, którego wyciągnęłaś z nałogu. Św. Rito proszę Cię prowadź go nadal i opiekuj się nim. Dziękuję Ci z całego serca.
MałgorzataŚw.Rito, dziękuję za wysłuchanie moich modlitw. Córka zakończyła niesakramentalny związek. Proszę jednak nadal o łaskę przystąpienia przez nią do Sakramentu Pokuty. Matka
HannaŚw. Rito dziękuję za wysłuchanie mej prośby i pomoc dla mojego brata Michała. Chwała Panu
EdiDziękuję Św. Rito za otrzymane łaski i wysłuchanie moich próśb i modlitw... Św. Rito za Twoim wstawiennictwem stało się to, co po ludzku wydawało się niemożliwe... dziękuję Ci z całego serca

BogumiłaŚw. Rito bardzo dziękuję za wstawiennictwo w sprawie mojej córki. Modliłam się żeby dostała pracę i tak się stało teraz pracuje i jest zadowolona. Ja miałam operację oka i też dzięki wstawiennictwu św. Rity operacja się powiodła. BÓG ZAPŁAĆ
HalinaDziękuję za opiekę, jestem twoją czcicielką.
KlaudiaŚw. Rito, dziękuję Ci za pomoc w rozwoju moich talentów, że dzięki Twemu wstawiennictwu zostały opublikowane moje artykuły z prawa kanonicznego;
dwa z nich zostały przyjęte przez serwis katolik.pl (i opublikowane dwa dni po zamieszczeniu na tym serwisie artykułu o św. Ricie- dla mnie to wyraźny znak); w czasie odmawiania nowenny do św. Rity otrzymałam propozycję publikacji artykułu naukowego. Dziękuję, że św. Rita uzdalnia mnie do cierpliwości, wytrwałości. Dziękuję za Jej pomoc w życiu codziennym!
http://www.katolik.pl/malzenstwo-niewaznie-zawarte-,27425,416,cz.html
JustynaŚw. Rito, zanim zaczęłam się do Ciebie modlić, moje życie było w rozsypce. Błądziłam, poszukiwałam coraz to nowych dróg. Kilka lat temu moja przyjaciółka pożyczyła mi książkę i film o Tobie. Przeczytałam i obejrzałam. Od tamtej pory zaczęłam się codziennie modlić do Ciebie. Minęło zaledwie kilka lat i proszę, wszystko się doskonale poukładało, w małżeństwie, pracy i w innych dziedzinach życia. Św. Rito, brak mi słów, żeby wyrazić moją wdzięczność. Napiszę więc po prostu: DZIĘKUJĘ!!!
GrażynaDziękuję za wstawiennictwo w sprawie mego syna którego wybroniłaś od złego nałogu i złych kolegów dalej cię proszę św. Rito opiekuj się nim i wypraszaj mu nadal twą modlitwą te łaskę trzeźwości i miłości do Pana naszego i bliskich
AgnieszkaDziękuję Ci Św. Rito za wstawienie się w sprawie mojego macierzyństwa. Dziś jestem w 18 tyg. ciąży po kilku latach oczekiwania.
Anna Dziękuję Ci Św. Rito za moją wnuczkę
MariolaŚwięta Rito od czasu gdy modlę się za Twoim wstawiennictwem doznaję wielu łask. Między innymi to uwolnienie od nałogu palenia (w sposób cudowny 22 maja), pomoc w znalezieniu pracy, uzdrowienie z choroby mojej córki oraz pomoc w wielu innych codziennych problemach. Rita jest wielka i bardzo pomocna. Dziękuję z całego serca, kocham i modlę się codziennie. Życie z taką orędowniczką jest naprawdę łatwiejsze.
Zofia Moja Cudowna Św. Rito - dziękuję Ci dzisiaj w tym Świątecznym Twoim Dniu Za cud uzdrowienia mojego męża z choroby, od tygodnia ma dobre wyniki. Dzisiaj też pragnę Cię prosić o kolejny cud - nawrócenia Dla Bartłomieja i o łaskę cudu potomstwa dla małżonków. Dzisiaj też kolejny cud, bo to właśnie dzisiaj otrzymałam pocztą przesyłkę -Książkę O ŚW. RICIE, którą zamówiłam oczywiście, ale właśnie dzisiaj 22 listopada ją otrzymałam. Dziękuję Ci Potężna Św. Rito!!!
MartaKochana Święta Rito, pragnę bardzo podziękować za wszystkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Jesteś niezawodna, wspaniała. Nadal proszę o pomoc w każdej potrzebie. Dziękuję
Zofia Dziękuję św. Ricie, że od lat opiekuje się moim synem. Strzeże go przed złem tego świata i wyprasza mu wiele łask.
DanutaProsiłam Cię Św. Rito o zdrowie dla mojego taty, który był w ciężkim stanie w szpitalu i za Twoją przyczyną stan zdrowia się poprawia. Dziękuję Ci Św. Rito za pomoc i za wstawiennictwo u Boga.
HannaPrzebaczenie – to dzięki Tobie kochana Św. Rito. Udało mi się przebaczyć ludziom, którzy zniszczyli mi życie i rodzinę których przez wiele lat nienawidziłam. Dziś już nie czuję bólu Jezus mnie uwolnił nawet modlę się za nich Dziękuję bardzo kochano Św. Rito
MagdalenaUkochana Święta Rito dziękuję Ci za przyjaźń...
EwaZawsze mogę liczyć na św. Ritę
StefaniaDziękuję Św. Rito za każdy dobry dzień, za stawianie na naszej drodze ludzi życzliwych i okazujących serce, za coraz lepsze zdrowie dla męża i opiekę nad rodziną. Proszę o dalszą opiekę i uzdrawianie męża, syna i synowej.
Maria22 czerwca, w dniu swoich urodzin dowiedziałam się, że jest to święto św. Rity. Od tego dnia modlę się do św. Rity codziennie dzięki Siostrom Augustiankom i udostępnianej przez Nie modlitwie i nowennom na fb. Od tej pory wszystko mi się dobrze układa, wzywam Jej imienia w trudnych sytuacjach. Jest dla mnie św. Rita współpatronką. Szczęść Boże.
DanutaDziękuję Ci św. Rito za każdy spędzony dzień z Tobą. Bóg daje mi przez Ciebie, moja Kochana wiele łask, ale najbardziej to znaczną poprawę choroby mojej Siostry(wirusowe zapalenie wątroby typu c) - ostatnie wynik w normie (a były b. złe). Wiem, że będziesz dalej ze mną i siostrą i ufam, że następne (bezpośrednie badanie wątroby, bo były guzki) wyniki będą b. dobre. Kocham Cię, św. Rito.
Dorota Moim świadectwem jest życie mojej siostrzenicy!
LucynaTak bardzo prosiłam św. Ritę w intencji mojej siostry w sytuacji beznadziejnej. Św. Rita mnie wysłuchała. Bóg zapłać
AnettaMąż wrócił z wieloletniej emigracji do domu dosłownie po pierwszej modlitwie. Przez 5 lat nie udało mi się Go przekonać do powrotu.
DanutaJa otrzymałam wyproszoną łaskę, za którą dziękuję św. Ricie
MagdaDzięki wstawiennictwu św. Rity zdałam egzamin na prawo jazdy, mimo wielu błędów popełnionych w trakcie. Postawiła Ona na mojej drodze dobrego i wyrozumiałego egzaminatora. To był dla mnie prawdziwy cud. Wszystko dzięki modlitwom do św. Rity i modlitwom różańcowym do Matki Boskiej. Prędzej czy później nasze modlitwy zostają wysłuchane. Trzeba pokładać w nich nadzieję i nie załamywać się. Wszystko ma swój czas. Będę już zawsze polecać się opiece Matki Boskiej i św. Rity.
Bogumiła Modliłam się do św. Rity żeby moja córka dostała pracę i dostała. Modliłam się także żeby operacja mojego oka się powiodła i tak było przestałam się bać i operacja się udała.